Milota Sportegyesület
4948 Milota
Sport út 15.
2001-2002 Labdarúgó Járási II.osztály
Fehérgyarmati csoport 2001-2002
Csapatkeret:
Kapusok: Kovács József, Török László Védők: Jóni Árpád, Lukács Kálmán, Balogh Attila, Kálló András, Lukács Miklós Középpályások: Bunna István, Bunna Attila, Elek László, Román István, Danó Zsolt Támadók: Nyilas Krisztián, Nyilas Gergely, Dani Gábor, Ombodi Péter (csak ősszel), Balogh Ernő(csak ősszel)
1.forduló
Szamosbecs SE – Milota SE 1-1 (0-0)
Gólszerző: Danó Zsolt (1-1)
További eredmények:
Cégénydányád SE – Szamossályi SE 4-0
Kisnamény SE – Szatmárcseke II. 2-2
Kömörő SE – Kispalád SE 3-1
Botpalád SE – Géberjén SE 3-3
Hermánszeg SE – Nagyar SE 1-2
Fülesd SE – Csegöld SE 0-4
2.forduló
Milota SE – Hermánszeg SE 9-0 (3-0)
Gólszerző: Nyilas Gergely 4., Dani Gábor 3., Bunna Attila 2.
További eredmények:
Szatmárcseke II. – Cégénydányád SE 4-2
Nagyar SE – Fülesd SE 5-2
Csegöld SE – Botpalád SE 4-0
Géberjén SE – Kömörő SE 3-1
Kispalád SE – Kisnamény SE 6-1
Szamossályi SE – Szamosbecs SE 4-3
3.forduló
Fülesd SE – Milota SE 0-1 (0-0)
Gólszerző: Dani Gábor
További eredmények:
Cégénydányád SE – Kispalád SE 6-2
Kisnamény SE – Géberjén SE 2-2
Kömörő SE – Csegöld SE 3-4
Botpalád SE – Nagyar SE 0-7
Hermánszeg SE – Szamosbecs SE 0-0
Szamossályi SE – Szatmárcseke II. 4-1
4.forduló
Milota SE – Botpalád SE 5-1 (2-0)
Gólszerző: Lukács Miklós 2., Nyilas Krisztián, Ombodi Péter, Balogh Ernő
További eredmények:
Hermánszeg SE – Szamossályi SE 1-2
Szamosbecs SE – Fülesd SE 1-1
Nagyar SE – Kömörő SE 2-0
Csegöld SE – Kisnamény SE 5-3
Géberjén SE – Cégénydányád SE 4-3
Kispalád SE – Szatmárcseke II. 6-2
5.forduló
Kömörő SE – Milota SE 3-3 (2-1)
Gólszerző: Bunna István, Nyilas Krisztián 2.
További eredmények:
Cégénydányád SE – Csegöld SE 0-7
Szatmárcseke II. – Géberjén SE 2-0
Kisnamény SE – Nagyar SE 2-2
Botpalád SE – Szamosbecs SE 5-4
Fülesd SE – Hermánszeg SE 3-0
Szamossályi SE – Kispalád SE 1-2
6.forduló
Milota SE – Kisnamény SE 2-1 (2-0)
Gólszerző: Dani Gábor 2.
További eredmények:
Fülesd SE – Szamossályi SE 5-2
Hermánszeg SE – Botpalád SE 2-1
Szamosbecs SE – Kömörő SE 4-2
Nagyar SE – Cégénydányád SE 3-2
Csegöld SE – Szatmárcseke II.5-0
Géberjén SE – Kispalád SE 4-5
7.forduló
Cégénydányád SE – Milota SE 1-3 (1-2)
Gólszerző: Nyilas Gergely, Dani Gábor, Román István
További eredmények:
Szatmárcseke II. – Nagyar SE 2-1
Kisnamény SE – Szamosbecs SE 7-3
Kömörő SE – Hermánszeg SE 3-0
Botpalád SE – Fülesd SE 2-5
Kispalád SE – Csegöld SE 5-1
Szamossályi SE – Géberjén SE 4-0
8.forduló
Milota SE – Szatmárcseke II. 7-0 (2-0)
Gólszerző: Román István, Elek László 3., Nyilas Krisztián 2., Lukács Miklós
További eredmények:
Botpalád SE – Szamossályi SE 3-1
Fülesd SE – Kömörő SE 2-2
Hermánszeg SE – Kisnamény SE 2-4
Szamosbecs SE – Cégénydányád SE 0-0
Nagyar SE – Kispalád SE 3-3
Csegöld SE – Géberjén SE 5-2
9.forduló
Kispalád SE – Milota SE 3-2 (1-1)
Gólszerző: Bunna István, Dani Gábor
További eredmények:
Cégénydányád SE – Hermánszeg SE 8-0
Szatmárcseke II. – Szamosbecs SE 6-1
Kisnamény SE – Fülesd SE 3-1
Kömörő SE –Botpalád SE 2-1
Géberjén SE – Nagyar SE 2-1
Szamossályi SE – Csegöld SE 4-2
10.forduló
Milota SE – Géberjén SE 7-0 (2-0)
Gólszerző: Dani Gábor 4., Elek László, Román István, Nyilas Gergely
További eredmények:
Kömörő SE – Szamossályi SE 1-1
Botpalád SE – Kisnamény SE 4-4
Fülesd SE – Cégénydányád SE 1-1
Hermánszeg SE – Szatmárcseke II. 1-3
Szamosbecs SE – Kispalád SE 1-2
Nagyar SE – Csegöld SE 1-3
11.forduló
Csegöld SE – Milota SE 0-0
További eredmények:
Cégénydányád SE – Botpalád SE 5-3
Szatmárcseke II. – Fülesd SE 5-1
Kisnamény SE – Kömörő SE 7-2
Géberjén SE – Szamosbecs SE 9-0
Kispalád SE – Hermánszeg SE 12-1
Szamossályi SE – Nagyar SE 1-2
12.forduló
Milota SE – Nagyar SE 2-2 (1-2)
Gólszerző: Nyilas Gergely, Bunna Attila
További eredmények:
Kisnamény SE – Szamossályi SE 5-1
Kömörő SE – Cégénydányád SE 3-3
Botpalád SE – Szatmárcseke II. 0-1
Fülesd SE – Kispalád SE 1-2
Hermánszeg SE – Géberjén SE 1-5
Szamosbecs SE – Csegöld SE 2-7
13.forduló
Szamossályi SE – Milota SE 0-1 (0-0)
Gólszerző: Nyilas Gergely
További eredmények:
Cégénydányád SE – Kisnamény SE 0-4
Szatmárcseke II. – Kömörő SE 4-0
Nagyar SE – Szamosbecs SE 3-0
Csegöld SE – Hermánszeg SE 6-1
Géberjén SE – Fülesd SE 4-2
Kispalád SE – Botpalád SE 0-4
14.forduló
Milota SE – Szamosbecs SE 1-2 (1-2)
Gólszerző: Nyilas Gergely
További eredmények:
Szatmárcseke II. – Kisnamény SE 8-2
Kispalád SE – Kömörő SE 4-0
Géberjén SE – Botpalád SE 10-0
Nagyar SE – Hermánszeg SE 3-0
Csegöld SE – Fülesd SE 4-2
Szabadnapos: Cégénydányád SE
15.forduló
Hermánszeg SE – Milota SE 2-1 (0-1)
Gólszerző: Török László (11-es)
További eredmények:
Cégénydányád SE – Szatmárcseke II. 6-2
Fülesd SE – Nagyar SE 1-2
Botpalád SE – Csegöld SE 1-6
Kömörő SE – Géberjén SE 0-0
Kisnamény SE – Kispalád SE 2-2
Szabadnapos: Szamosbecs SE
16.forduló
Milota SE – Fülesd SE 5-2 (3-1)
Gólszerző: Lukács Miklós, Nyilas Krisztián, Danó Zsolt, Elek László, Nyilas Gergely
További eredmények:
Kispalád SE – Cégénydányád SE 0-0
Géberjén SE – Kisnamény SE 2-2
Csegöld SE – Kömörő SE 8-0
Nagyar SE – Botpalád SE 7-0
Szamosbecs SE – Hermánszeg SE 2-0
Szabadnapos: Szatmárcseke II.
17.forduló
Botpalád SE – Milota SE 3-2 (3-1)
Gólszerző: Dani Gábor 2.
További eredmények:
Fülesd SE – Szamosbecs SE 0-4
Kömörő SE – Nagyar SE 2-7
Kisnamény SE – Csegöld SE 0-6
Cégénydányád SE – Géberjén SE 4-0
Szatmárcseke II. – Kispalád SE 5-0
Szabadnapos: Hermánszeg SE
18.forduló
Milota SE – Kömörő SE 6-0 (3-0)
Gólszerző: Nyilas Krisztián 2., Bunna Attila, Elek László, Nyilas Gergely, Jóni Árpád
További eredmények:
Csegöld SE – Cégénydányád SE 2-0
Géberjén SE – Szatmárcseke II. 2-1
Nagyar SE – Kisnamény SE 3-0
Szamosbecs SE – Botpalád SE 5-0
Hermánszeg SE – Fülesd SE 1-0
Szabadnapos: Kispalád
19.forduló
Kisnamény SE – Milota SE 1-1 (0-0)
Gólszerző: Nyilas Gergely
További eredmények:
Botpalád SE – Hermánszeg SE 3-1
Kömörő SE – Szamosbecs SE 0-1
Cégénydányád SE – Nagyar SE 2-1
Szatmárcseke II. – Csegöld SE 1-8
Kispalád SE – Géberjén SE 3-0
Szabadnapos: Fülesd SE
20.forduló
Milota SE – Cégénydányád SE 7-3 (4-2)
Gólszerző: Nyilas Gergely 3., Nyilas Krisztián, Dani Gábor, Török László 2. (11-esből)
További eredmények:
Nagyar SE – Szatmárcseke II. 3-0
Szamosbecs SE – Kisnamény SE 1-2
Hermánszeg SE – Kömörő SE 6-1
Fülesd SE – Botpalád SE 4-3
Csegöld SE – Kispalád SE 11-2
Szabadnapos: Géberjén
21.forduló
Szatmárcseke II. – Milota SE 1-3 (0-1)
Gólszerző: Danó Zsolt 2., Nyilas Krisztián
További eredmények:
Kömörő SE – Fülesd SE 2-0
Kisnamény SE – Hermánszeg SE 4-1
Cégénydányád SE – Szamosbecs SE 4-2
Kispalád SE – Nagyar SE 2-3
Géberjén SE – Csegöld SE 2-6
Szabadnapos: Botpalád
22.forduló
Milota SE – Kispalád SE 4-1 (1-0)
Gólszerző: Nyilas Krisztián, Danó Zsolt 2., Dani Gábor
További eredmények:
Hermánszeg SE – Cégénydányád SE 0-1
Szamosbecs SE – Szatmárcseke II. 2-0
Fülesd SE – Kisnamény SE 3-3
Botpalád SE – Kömörő SE 0-5
Nagyar SE – Géberjén SE 2-1
Szabadnapos: Csegöld SE
23.forduló
Géberjén SE – Milota SE 1-3 (1-3)
Gólszerző: Balogh Attila, Dani Gábor, Nyilas Gergely
További eredmények:
Kisnamény SE – Botpalád SE 2-1
Cégénydányád SE – Fülesd SE 7-0
Szatmárcseke II. – Hermánszeg SE 3-1
Kispalád SE – Szamosbecs SE 1-0
Csegöld SE – Nagyar SE 2-1
Szabadnapos: Kömörő
24.forduló
Milota SE – Csegöld SE 5-3 (2-1)
Gólszerző: Nyilas Gergely 2., Jóni Árpád, Nyilas Krisztián (11-esből)
További eredmények:
Botpalád SE – Cégénydányád SE 2-4
Fülesd SE – Szatmárcseke II. 3-4
Kömörő SE – Kisnamény SE 5-0
Szamosbecs SE – Géberjén SE 2-0
Hermánszeg SE – Kispalád SE 4-2
Szabadnapos: Nagyar SE
25.forduló
Nagyar SE – Milota SE 1-3 (1-2)
Gólszerző: Nyilas Gergely 3.
További eredmények:
Cégénydányád SE – Kömörő SE 6-1
Szatmárcseke II. – Botpalád SE 5-2
Kispalád SE – Fülesd SE 4-2
Géberjén SE – Hermánszeg SE 3-2
Csegöld SE – Szamosbecs SE 6-0
Szabadnapos: Kisnamény SE
26.forduló
További eredmények:
Kisnamény SE – Cégénydányád SE 2-6
Kömörő SE – Szatmárcseke II. 7-0
Szamosbecs SE – Nagyar SE 1-3
Hermánszeg SE – Csegöld SE 3-2
Fülesd SE – Géberjén SE 0-5
Botpalád SE – Kispalád SE 1-5
Szabadnapos: Milota SE
A bajnokság végeredménye:
Magyar-kupa mérkőzések
1.forduló: 2002.03.27.
Szamossályi SE – Milota SE 1-6 (0-4)
Gólszerző: Nyilas Krisztián 4,. Bunna István, Dani Gábor
2.forduló: 2002.04.03.
Milota SE – Tiszabecs LC 1-1 (0-0)
Gólszerző: Elek László
3.forduló: 2002.04.24.
Milota SE – Nyíregyháza Spartacus 1-19 (0-10)
Gólszerző: Nyilas Gergely
Nyári edzőmérkőzések
Vámosoroszi - Milota 7-2 (2-2)
Gólszerző: Dani G.,Román I.
Méhtelek - Milota 5-2 (2-0)
Gólszerző: Nyilas G.,Dani G.
Bajnokok tornája (Csegöld)
A csoport
Gacsály - Gyügye 1-1
Olcsvaapáti - Gacsály 2-0
Gyügye - Olcsvaapáti 0-0
B csoport
Csegöld - Nagyar 4-0
Milota - Csegöld 0-1
Nagyar - Milota 0-1 Gól: Lukács M.
5.helyért: Gacsály - Nagyar 0-0 (félbeszakadt)
3.helyért: Gyügye - Milota 1-1 (11-kel 0-2) Gól: Dani G.
1.helyért: Csegöld - Olcsvaapáti 1-0